mgr Adam Szyszko

Mgr Adam Szyszko - grafik, animator, fotograf, absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej na kierunku Film i Multimedia specjalność Fotografia studia I stopnia (2017 - 2019) oraz Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie na kierunku Grafika specjalność grafika artystyczna i projektowa, studia I oraz II stopnia (2018 - 2023).
Jako artysta w swoich pracach wykorzystuje techniki analogowe oraz cyfrowe. Prace artystyczne, które tworzy poruszają tematykę ekologiczną. Spójnym łącznikiem jego prac artystycznych są animacje 3d. Adam Szyszko jest twórcą dwóch unikalnych cykli prac poruszających tematykę ekologiczną: Grafika Recyklingowa oraz Przestrzeń figury. Jako grafik pedagog jest specjalistą od ruchomych grafik 3d oraz 2d.

- ,,Nieukończone Budowle'' - cykl fotograficzny poświęcony niszczejącym budowlom - Fort Okulickiego Warszawa 2019

- Wystawa ,,Grafika Recyklingowa'' - cykl grafik w technice monotypii - Wystawa o tematyce ekologicznej

- Uniwersytet Jana Długosza, 2020

- Wystawa ,,Przestrzeń Figury'' - grafika tradycyjna oraz animacja 3d - Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie 2023