Konkursy


Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym dla wolontariuszy i wolontariuszek społeczności wspolnie.eu „Wspólnie przez Europę”.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie i przesłanie zdjęcia lub zdjęć, które ukazują radość z możliwości podróżowania po krajach UE i wspólnego spędzania wakacji z innymi Europejczykami. Praca powinna w kreatywny sposób nawiązywać do wspólnoty europejskiej, jedności z innymi mieszkańcami UE lub przedstawiać korzyści dla podróżujących, wynikające z członkostwa Polski w UE.

Konkurs skierowany jest do osób, które zarejestrowały się lub zarejestrują się na platformie Parlamentu Europejskiego wspolnie.eu. Nieważne czy jesteś profesjonalistą czy fotografujesz amatorsko, zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Na Twoje zdjęcie czekamy do 31 sierpnia 2021!


Nagrody
I miejsce – kamera sportowa
II miejsce – stabilizator do kamery i aparatu, tzw. gimbal
III miejsce – statyw umożliwiający nagrywanie filmów i robienie zdjęć na nierównych powierzchniach
Jury konkursowe może przyznać wyróżnienia.
Zwycięskie i wyróżnione prace zostaną opublikowane na stronach Parlamentu Europejskiego.

Zgłoszenia prac
1. Zarejestruj się na platformie https://wspolnie.eu/pl/ i skopiuj „Twój osobisty link identyfikacyjny” z zakładki „Mój profil”.
2. Umieść zdjęcie konkursowe wraz z linkiem pobranym z platformy wspólnie.eu w komentarzu pod postem konkursowym. Możesz też zgłosić swoją pracę za pomocą Messengera (https://www.facebook.com/epwarszawa).

Przed zgłoszeniem pracy prosimy zapoznać się z regulaminem konkursu. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są pod tym adresem.

Wszelkie pytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres: krzysztof.szczepaniak@profile.com.pl.

Pozdrawiamy
Zespół Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce – Wspólnie.eu


Zaproszenie do udziału w 4 Międzynarodowej Wystawie - Mała Forma Graficzna 13x18 „Dialog warsztatu z cyfrą”

Dyrektor Muzeum Narodowego w Kielcach prof. dr hab. Robert Kotowski ma zaszczyt zaprosić do udziału w 4 Międzynarodowej Wystawie - Mała Forma Graficzna 13x18 „Dialog warsztatu z cyfrą”, która zostanie otwarta w październiku w Muzeum Dialogu Kultur, oddziale Muzeum Narodowego w Kielcach.

Chcemy skonfrontować artystów tworzących miniaturowe utwory graficzne: w technikach warsztatowych, mieszanych, autorskich czy cyfrowych. W projekcie nie zakładamy tematu wystawy ani nie stawiamy ograniczeń warsztatowych. Jedynym kryterium jest format pracy – 13x18 cm, na którym powinna być umieszczona forma graficzna. Każdy z uczestników może zaprezentować na wystawie maksymalnie 3 prace graficzne powstałe w okresie ostatnich 5 lat. Przewidujemy udział w wystawie łącznie 40 artystów z Polski i zagranicy.

Szczegółowe informacje oraz warunki uczestnictwa w wystawie zawarte są w załączniku.

Kuratorzy wystawy
Waldemar Kozub
Artur Ptak


Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie ogłasza Konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszej pracy przedstawiającej logo MBP w formie graficznej, wyróżniające się oryginalnością, kreatywnością, a także zmysłem artystycznym.
Informacje na temat Konkursu, a także obowiązujące zasady uczestnictwa dostępne są w Regulaminie Konkursu (Zał.) lub na biblioteka.radioandrychow.pl

[regulamin konkursu]