​Zapraszamy na wystawę "Pomiędzy materią"

Zapraszamy na wystawę "Pomiędzy materią" do Miejskiej Galerii Sztuki w Częstochowie, al. NMP 64.
Wernisaż odbędzie się 29 czerwca 2023 o godzinie 18, natomiast wystawa potrwa od 30 czerwca do 13 sierpnia 2023

Na wystawie POMIĘDZY MATERIĄ eksponowane będą prace artystyczne pedagogów i doktorantów Katedry Grafiki, Wydziału Sztuki Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie. Tym razem w realizacji wystawy uczestniczą:
Katarzyna Winczek, Krystyna Szwajkowska, Agnieszka Półrola, Tomasz Chudzik, Andrzej Desperak, Marek Mielczarek, Zdzisław Wiatr, Witold Zaręba, Barbara Czapor-Zaręba, Artur Lubos, Aleksandra Jakubczak, Aleksandra Lasoń, Hanna Rozpara, Marta Śliwiak, Żaneta Wojtala, Paweł Delekta, Mateusz Dzierża, Artur Jastrząb, Marta Sobalska, Marcin Chudy, Anna Tarnowska, Dominik Cierpiał.

Wystawa okazała się możliwa dzięki wieloletniej współpracy Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie i Miejskiej Galerii Sztuki.

oprac. dr Witalij Bohatyrewicz, Wydział Sztuki UJD