Zajęcia arteterapeutyczne dla dzieci z Ukrainy

Organizujemy bezpłatne zajęcia arteterapeutyczne dla dzieci z Ukrainy w wieku od 5 do 10 lat. Zajęcia odbywać się będą w piątek od 14.00-16.00 lub w soboty od 11.00-13.00. Warsztaty poprowadzą pracownicy Wydziału Sztuki i Wydziału Nauk Społecznych, których wpierać będą studenci kierunku psychologia i edukacja w zakresie sztuk plastycznych oraz absolwenci kierunku malarstwo we współpracy z wolontariuszami-tłumaczami z Politechniki Częstochowskiej. Podczas pracy arteterapeutycznej nie rozdzielamy mam i dzieci, mogą bawić się/działać wspólnie lub pozostawać w pobliżu (zapewniamy godne warunki na rozmowy i integrację.
Jeśli chcielibyście Państwo zgłosić rodziny lub po prostu pomóc w zajęciach arteterapeutycznych, prosimy o zgłoszenia: m.bogus@ujd.edu.pl

opr. dr Marzena Bogus-Spyra, prof. UJD