Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater zaprasza na wystawę Profuzja.

Wernisaż odbędzie się 4 sierpnia 2023, o godzinie 17:00. Adres: ul. Dąbrowskiego 1, Częstochowa.
Wystawa Profuzja jest prezentacją twórczości Studentek I i II stopnia kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, Wydziału Sztuki Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie. Profuzja jest to forma ukazująca obfitość, bogactwo i różnorodność oraz dużą ilość pomysłów i ich wzajemne przenikanie się w działaniach artystycznych. Wystawa ma za zadanie pokazać, jak jedna grupa, ukierunkowana w jednej specjalizacji, może prezentować tak rozmaite podejście do szeroko rozumianej sztuki. Profuzja ma również przybliżyć odbiorcy indywidualność uczestniczek poprzez ich twórczość. Prace zostały wykonane w różnych technikach: grafika, malarstwo, techniki łączone lub własne.
W wystawie biorą udział:
Aleksandra Barczyk