​Wystawa indywidualna plakatów Emrana Abtahi

Wystawa indywidualna plakatów Emrana Abtahi, kurator wystawy Agnieszka Półrola, Galeria 113, Wydział Sztuki, Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie. Emran Abtahi, grafik, projektant, urodzony w 1987 roku w Iranie w Gorgan, studia w zakresie projektowania graficznego w Gorgan i w Sari. Od 2014 roku pracuje jako grafik w Iran Gallery. Zajmuje się projektowaniem plakatów, typografią, składem publikacji i systemów identyfikacji wizualnej. Laureat wielu nagród. Swoje dzieła prezentował w takich krajach jak: Belgia, Chiny, Czechy, Ekwador, Hiszpania, Indonezja, Korea Południowa, Malezja, Meksyk, Peru, Szwajcaria, USA, Turcja, Ukraina, Włochy, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

plakat emran abtahi