Wystawa dr hab. prof. UJD Agnieszki Półroli w Galerii 4 Arte w Częstochowie

Zapraszamy !

na indywidualną wystawę dr hab. prof UJD Agnieszki Półroli

wernisaż 2 czerwca (piątek) o godz. 19.00.

2 czerwca o godz. 19.00 Galeria 4 Arte w Częstochowie, ul. 1 Maja 27 inauguruje nową wystawę. Jej autorką jest graficzka Agnieszka Półrola. Swoją muzyką otworzą uroczysty wieczór uczniowie prof. Aleksandry Szwajkowskiej - Belicy z Zespołu Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie. Kwartet skrzypcowy Grażyny Bacewicz wykonają: Julia Sekulska, Milena Kluge, Filip Klosowski, i Amelia Bach.

Agnieszka Półrola ukończyła z wyróżnieniem Akademię Sztuk Pięknych w Katowicach. Obecnie pracuje w Uniwersytecie Jana Długosza w Częstochowie na stanowisku profesora uczelni. Prace swoje prezentowała w Polsce i za granicą (Belgia, Chiny, Czechy, Egipt, Iran, Irak, Korea Południowa, Japonia, Litwa, Meksyk, Niemcy, Rosja, Słowacja, Tajwan, Węgry, USA itd.). Laureatka wielu nagród. Prace w zbiorach muzeów. Wystawa prezentowana będzie do końca czerwca.