Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie ogłasza nabór do Akademickiego Chóru UJD.

Zapraszamy studentów, pracowników i sympatyków UJD na przesłuchania i do wspólnego śpiewania i rozwoju umiejętności artystycznych.
W ramach Akademickiego Chóru UJD będzie można brać udział w zaplanowanych przedsięwzięciach, m.in. w koncercie w Filharmonii Częstochowskiej, konkursie w Rzeszowie i wielu innych aktywnościach!
Znajomość nut nie jest wymagana.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 11 października 2022, godz. 16.30,
ul. D. Zbierskiego 2/4, sala 5.02 (szczegóły na plakacie, który jest w załączniku.)

Jeśli macie Państwo pytania bądź wątpliwości, prosimy o kontakt pod adresem: m.kudra@ujd.edu.pl lub przyjście na ww. spotkanie.

przesłuchania do chóru akademickiego - plakat - 11 października 2022 godz.16.30 sala 5.02 ul. zbierskiego 2./4