Społeczna Odpowiedzialność Nauki

Miło jest nam poinformować, że wniosek grantowy złożony przez Rzeczników Nauki UJD (skład zespołu: Sebastian Gałecki,Karol Motyl,Agata Stronciwilk, Błażej Cieślik,Bogusław Przywora, Adrianna Sarnat-Ciastko) został zakwalifikowany do finansowania w ramach programu Społeczna Odpowiedzialność Nauki/ Popularyzacja Nauki i Promocja Sportu.
Projekt "Uniwersytecka Częstochowa" – otrzymał środki w wysokości – 98 197 zł. W pracach zespołu przygotowującego projekt uczestniczyła Rzeczniczka Wydziału Sztuki dr Agata Stronciwilk. W realizacji projektu (jako goście audycji radiowych) uczestniczyć będą również pracownicy Wydziału Sztuki: dr hab Bartosz Frączek, prof. UJD, dr hab. Witold Zaręba, prof. UJD, prof. dr hab. Jerzy Swoboda oraz dr hab. Barbara Karaśkiewicz prof. UJD.