Nagroda dla studentek Wydziału Sztuki, kierunku Grafiki: Patrycji Antczak i Kateryny Borysovskiej!

Międzyuczelniany Konkurs na Projekt Plakatu / 14. Międzynarodowego Konkursu Muzycznego im. Michała Spisaka - ROZSTRZYGNIĘTY!

Z wielką przyjemnością, informujemy o wynikach Międzyuczelnianego Konkursu na Projekt Plakatu organizowanego przez Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej;

I MiejscePATRYCJA ANTCZAK - Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie. Wydział Sztuki, kierunek Grafiki

II Miejsce - KATERYNA BORYSOVSKA - Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie. Wydział Sztuki, kierunek Grafiki

GRATULUJEMY!!!!

Międzyuczelniany Konkurs na Projekt Plakatu został zorganizowany przez Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej we współpracy z ASP w Katowicach, Wydziałem Sztuki UJD w Częstochowie oraz Wydziałem Sztuki i Nauk o Edukacji UŚ w Katowicach. Przedmiotem Konkursu było wykonanie plakatu promującego 14. Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Michała Spisaka.

Na konkurs wpłynęło 36 prac. Zakwalifikowanych zostało 18 prac 14 autorów. Ponadto do wystawy pokonkursowej zakwalifikowanych zostało 13 studentów Wydziału Sztuki, kierunku Grafika UJD w Częstochowie.