​Konkurs na pracę graficzną dla społeczności wspólnie.eu „Europejski Zielony Ład w Polsce”

Konkurs na pracę graficzną dla społeczności wspólnie.eu
„Europejski Zielony Ład w Polsce”

Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza wolontariuszy i wolontariuszki wspolnie.euoraz inne zainteresowane osoby do udziału w konkursie na pracę graficzną na temat „Europejski Zielony Ład w Polsce”.

Konkurs jest skierowany do uczniów i uczennic szkół ponadpodstawowych oraz studentów i studentek w wieku 16-26 lat, którzy zarejestrowali się lub zarejestrują się na platformie Parlamentu Europejskiego wspolnie.eu.

Do konkursu można zgłosić jedną niepublikowaną wcześniej pracę graficzną wykonaną w dowolnej technice (grafiki komputerowej, rysunku, malarstwa, kolażu, fotografii i innej), która będzie nawiązywała do tematu konkursu, tj. unijnej strategii „Europejski Zielony Ład” i jej realizacji w Polsce.

Nagrody
I miejsce – Tablet graficzny HUION 1060 Plus oraz mysz bezprzewodowa Logitech MX Master 3, dyplom
II miejsce – Tablet graficzny HUION 1060 Plus, dyplom
III miejsce – Tablet graficzny HUION H640P, dyplom
Jury konkursowe może przyznać wyróżnienia – zestawy gadżetów i dyplomy.
Zwycięskie i wyróżnione prace zostaną opublikowane na stronach Parlamentu Europejskiego.

Zgłoszenia prac
Pracę graficzną wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać na adres: konkurs.zielonylad@gmail.comdo dnia 15.06.2021 r. (włącznie).

Przed zgłoszeniem pracy prosimy zapoznać się z regulaminem konkursu. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są pod tym adresem.

Wszelkie pytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres: konkurs.zielonylad@gmail.com

Zespół Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce – Wspólnie.eu