Katedra Muzyki zaprasza na doroczny koncert symfoniczny

W dniu 17 grudnia br. o godz.19.00 w sali koncertowej Filharmonii Częstochowskiej odbędzie się doroczny koncert symfoniczny z udziałem pracowników Katedry Muzyki naszej Uczelni.
W programie:
Koncert d-moll J. Brahmsa z solistką, Barbarą Karaśkiewicz przy fortepianie,
arie oratoryjne i operowe J.S. Bacha, W.A. Mozarta, J. Masseneta i G. Bizeta w wykonaniu Anny Noworzyn-Sławińskiej, sopran,
Fragmenty orkiestrowe z oper W.A. Mozarta, G. Bizeta i P. Mascagniengo.
Solistkom będzie towarzyszyć Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Częstochowskiej pod dyrekcją Jerzego Swobody.
Słowo o muzyce wygłosi Anna Stachura-Bogusławska.

Koncert odbędzie się z zachowaniem aktualnych przepisów sanitarnych, zgodnie z którymi
pomieszczenia Filharmonii są dostępne dla 30% widowni. Ograniczenia nie dotyczą osób zaszczepionych, które dobrowolnie złożą odpowiednie oświadczenia w kasie Filharmonii. Najlepiej złożyć je z pewnym wyprzedzeniem, aby nie blokować możliwości wejścia pozostałym osobom.

Zapraszamy!

plakat koncertu katedry muzyki