II Wirtualny Dzień Otwarty Uczelni

Drodzy Maturzyści, Kandydaci, Nauczyciele i Rodzice!

Zapraszamy do udziału w II Wirtualnym Dniu Otwartym Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie

Wydarzenie odbędzie się 15 kwietnia 2021 r. o godz. 10.00 w formie on-line za pośrednictwem strony Uczelni, FB oraz You Tube.

Spotkanie rozpocznie wystąpienie JM Rektor Uniwersytetu, prof. dr hab. Anny Wypych-Gawrońskiej, a następnie przedstawiciele Wydziałów opowiedzą o prowadzonych kierunkach i warunkach studiowania. Czekać na Was będą także studenci, pracownicy akademiccy i reprezentanci Uczelni. Podczas spotkania poruszone zostaną m.in. zagadnienia: Jak się zrekrutować? Jaki kierunek wybrać? Jak wyglądają wydziały? Jakim zapleczem dydaktycznym dysponuje Uczelnia?

Wiemy, że wybór Uczelni oraz kierunku kształcenia to trudne i bardzo ważne zadanie.

Dlatego zapraszamy do udziału w II Wirtualnym Dniu Otwartym Uczelni. Z przyjemnością pomożemy Wam w podjęciu tej ważnej decyzji.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi dot. oferty studiów na rok akademicki 2021/2022:

Plakat rekrutacyjny

Broszura rekrutacyjna